Inkontinentní kosmetika

Osobní odběr nebo poštovní služba (viz dodací podmínky).

 ZKUŠENOSTI Z NAŠÍ PRAXE:

Čistící pěna na intimní místa pokožku krásně ošetří, pokožka pak zůstává krásně jemná a čistá.  U našich klientů máme ověřeno. Nedoporučujeme použití vlhčených ubrousků, které mnohdy způsobují opruzeniny. Ošetřující krém se zinkem je vynikající na opruzeniny a poranění pokožky. Tato místa se pak rychle zacelí a hojí. Krém také pomůže vytvořit strup, který se časem samovolně odstraní. Velmi doporučujeme používat na celé tělo. U klientů máme hlavně s typem krému, který nabízíme,    výborné zkušenosti.

 

Menalind – MoliCare® Skin Čistící pěna 400 ml

CENA: 170 KČ / KS

Popis produktu:
Čisticí pěna rychle a šetrně čistí znečištěnou pokožku při úniku moči a stolice. Díky kreatinu spolehlivě chrání pokožku. Pěna má antibakteriální pH 5,5 a obsahuje navíc neutralizér zápachu. Nahrazuje mýdlo s vodou, při použití protřepeme a z 15 cm naneseme přímo na pokožku. Necháme chvíli působit a setřeme. Návod k použití: Při použití protřepeme a z 15 cm naneseme přímo na pokožku. Necháme chvíli působit a setřeme.

 

Menalind – MoliCare® Skin
Ochranný krém se zinkem 200 ml

CENA: 170 KČ / KS

Popis produktu:
Kožní ochranný krém chrání pokožku v intimní oblasti, kde je vystavená působení agresívních látek a tlaku. Vytváří jemný ochranný film na pokožce a tím brání kontaktu kůže s močí nebo stolicí. Neutralizuje pachy a příjemně voní. Návod k použití:  Přiměřené množství zinkového krému naneste na pokožku a rozetřete. Postižená nebo exponovaná místa se takto potírají několikrát denně podle potřeby. Při aplikaci je nutné dbát na to, aby se krém nanášel na čistou pokožku bez zbytků krému z předešlé aplikace.