Dodací podmínky

MOŽNOSTI OBJEDNÁNÍ

 

E-MAILEM

Pro objednání můžete použít objednávku e-mailem. Na našem webu si vyberete zboží. Pak nám na adresu pavla.dankova@abapo.cz pošlete e-mail, kde uvedete druh zboží, jeho množství a fakturační údaje. Objednávka Vám bude potvrzena co nejdříve na Váš e-mail, tím se stává závaznou. Pokud pošlete objednávku e-mailem mimo naši provozní dobu (8.00-16.00 hod. ve všední dny), obdržíte potvrzení co nejdříve od začátku provozní doby. Pokud by se stalo, že Vám potvrzení nedojde, volejte na tel. číslo +420 606 146 815. Do druhého dne Vám také pošleme e-mailem návrh nájemní smlouvy k prostudování.

 

TELEFONICKY

Pro objednání postačí i telefonická objednávka s uvedením zboží, množství, fakturačních údajů a mailové adresy. Volejte na tel. číslo +420 606 146 815. Objednávka Vám bude potvrzena co nejdříve na Váš mail, tím se stává závaznou. Do druhého dne Vám také pošleme e-mailem návrh nájemní smlouvy k prostudování.

 

DODÁNÍ A PLATBA

 

OSOBNÍ ODBĚR

Zboží si můžete vyzvednout osobně na adrese Divadelní 3242, 760 01 Zlín, klášterní dům Regina. Pokud zboží objednáte ve všední dny do 14.00 hod., bude zboží připraveno k odběru nejpozději v průběhu dalšího všedního dne. Až bude Vaše zboží připraveno k odběru, budete informováni sms zprávou. U kosmetiky je platba v hotovosti nebo převodem. V případě pronájmu kompenzačních pomůcek zaplatíte v hotovosti jen vratnou zálohu. Nájem, doprava a montáž se hradí převodem na základě faktury, kterou obdržíte.

NAŠE DOPRAVA

Polohovací lůžka a další pomůcky rozvážíme naší dodávkou. Lůžko řidič doveze na místo, smontuje a uvede do provozu. Předá k podpisu nájemní smlouvu. V hotovosti zaplatíte jen vratnou zálohu. Nájem, doprava a montáž se hradí převodem na základě faktury, kterou obdržíte. Dodací lhůta je max. do 24 hodin od objednání.

Upraveno dne 03. 11. 2020